İngilizce Konuşmak Artık Zor Değil

61 Price: 30 TL (Per Session)
  • Language Turkish
  • Classroom Count 2-6
  • Student Age 7-12
  • Course Type Multi-Day
  • Course Length 45 Minute
There is no class available for this course. You can be the first to know when the new class is opened by pre-registration.

Çocuklarınız için İngilizce pratik yapma ve yeni şeyler öğrenme zamanı

Selamlar;
Daha önce Romanya' da aldığım deneyim doğrultusunda çocuklarla arkadaş gibi konuşarak, herhangi bir otorite kurmadan derslerimi ilerletmeyi düşünüyorum. Sınıfın seviyesine göre ilerlemek en doğru seçenek olacaktır fakat öğrencilerimin kendilerini tanıtmalarını, ailelerini tanıtmalarını, renkleri, sayıları, alfabeyi tanıtmalarını ve günlük hayatta kullanılan basit cümleleri İngilizce' ye çevirmelerini sağlamayı düşünüyorum. Bu noktada derslerin arka arkaya koyma sebebim onların bir anda maruz kalarak öğrenme süreçlerini uzatmak oldu aslında. Bunun dışında memnun kalan aileler ile iletişimde kalarak farklı konulara da geçebilirim. İngilizce öğretmenliği deneyimim olmasının çocuklara çok güzel yansıyacağını düşünmekteyim. Bunun dışında öğrencilerime vereceğim tasklar bazen velileri yorabilecek seviyede olabilir fakat bu tamamen onların öğrenme süreçlerinde yalnız hissetmemeleri ve bazı şeyleri tek başlarına başaramayacakları için aldığım bir aksiyon adımıdır. Herhangi bir sorunuz olursa iletişime geçmekten çekinmeyin lütfen.

Merhabalar, ismim Hasan. Aslen Mersinliyim fakat Eskişehir' de yaşıyorum. Yaklaşık 1 buçuk yıldır bir dernekte gönüllü olarak çalışıyorum ve daha öncesinde bu dernek aracılığı ile Romanya' ya giderek küçük çocuklara basit düzey Matematik ve İngilizce dersi verdim.
İlkay Coşkun – 18 April 2021
Kızım çok keyifli bir şekilde derse katılıyor. Bunun için Hasan öğretmene çok teşekkür ediyorum. İyiki katılmışız.