Code your future!

En iyi Afiş Tasarımını Ben Yaparım!

Bu sayfa 414 kez görüntülendi
21 Price: 12 TL (Per Session)
  • Language Turkish
  • Classroom Count 2-10
  • Student Age 9-13
  • Course Type Multi-Day
  • Course Length 40 Minute
There is no class available for this course. You can be the first to know when the new class is opened by pre-registration.

Tasarım alanına ilgisi olan öğrencilerin istedikleri bir temada afiş tasarımı hazırlayarak, temel tasarım ilkelerini öğrenecekleri ve afiş tasarımı yapabilme becerisini kazanacakları bir ders içeriğidir.

Online tasarım programına üye olunarak eğitime başlanacaktır. Tasarım programının tanıma ve temel tasarım ilkelerini öğrenme adımları ile devam edecektir. Afiş tasarımı uygulamalı olarak yapılacak ve eğitim tamamlanacaktır. Derste çoğunlukla ekran paylaşımı ile gösterip yaptırma ve soru cevap öğretim yöntemleri kullanılacaktır. Çevrim içi ders avantajından dolayı öğrenciler sorularını anında eğitmene yönelterek cevap alabileceklerdir. Dersler eğlenceli geçecektir. Öğrenciler hayallerini istedikleri gibi tasarıma yansıtabileceklerdir.

Bu ders içeriği belirlenen yaş aralıklarındaki tasarım alanına ilgisi olan, dikkat çekici özgün tasarımlar yapmak isteyen öğrenenlere yöneliktir.

Bu eğitim sonunda öğrenciler temel tasarım ilkelerini öğrenecek ve afiş tasarımı hazırlama becerisini edinmiş olacaklardır.

Öğrencilerden derse katılmadan önce çevrelerinde gördükleri afiş tasarımlarını incelemeleri istenmektedir. Öğrencilerin bir e-posta hesabına sahip olması gerekmektedir.

Merhaba ben İpek Öğretmen! Öğretim Teknolojileri, Web Tasarım ve Kodlama, SEO, Grafik Tasarımı alanlarında çalışmalar yapmaktayım. Çeşitli kurumlarda İçerik Geliştirme Uzmanı, Web Tasarım Sorumlusu, Eğitim Teknoloğu olarak görev yaptım. Şu an ise Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Eğitime gönül vermiş genç bir öğretmen olarak bu bilgi ve deneyimlerimi İlerlet platformu aracılığıyla değerli öğrencilerimle paylaşmak istiyorum.
ELÇİN BOSTANOĞLU – 03 August 2021
Afişlerimiz çok güzel oldu. 23 nisandaki dersi heyecanla bekliyoruz öğretmenim.
Elif Ceren – 04 August 2021
hocam merhaba ben elif. gecen hafta yaptigimiz ders cok güzeldi sizi cok seviyorum.
Kardelen Dağdeviren – 15 August 2021
Bu yaz aldığımız 3. ders. Hepsinden de memnunuz. Bütün ailelere tavsiye ederim.
Samet Sancar Taner – 18 August 2021
Ders oldukça güzel ve çocukların ilgisini çekiyor. Aslında bu tarz şeylere ilgisi olan diğer oğlum için istemiştim ama yaş sınırı nedeniyle küçük oğlana nasip oldu :) Büyük yaştaki öğrenciler için de istiyoruz hocam.
Zeynep Bilecik – 23 August 2021
Hocamızın ilgisine ve anlatımına bayıldık. Kızım dersten çok keyif alıyor. Teşekkür ederiz.
YUSUFCAN KAVURGACI – 23 August 2021
Özellikle bu tarz tasarım ve bilgisayar becerisini geliştiren dersler çocuğun gelişiminde çok büyük bir etki yapıyor bence. Çocukların normal dersler harici böyle becerilerini gösterebilecekleri dersler düzenlenmesi güzel. Keyifle takip ediyor.
ÖMÜR NİŞANCI – 23 August 2021
Fiyat olarak çok uygun olması ve okul dersleri dışında yaratıcı ve çocukların duygusal zekalarını geliştiren dersler olması bizim için en büyük etken. Öğretmenler çok ilgili. Kızım Ömür henüz bir derse katıldı ama genel anlamda çok memnun kaldık diyebilirim. Kesinlikle devam etmeyi düşünüyoruz.
ELÇİN BOSTANOĞLU – 03 August 2021
Afişlerimiz çok güzel oldu. 23 nisandaki dersi heyecanla bekliyoruz öğretmenim.