Hakkımızda

İlerlet hakkında

Çocuklarınızın kaliteli bir eğitim aldığından ya da onların gelişimine nasıl ve ne derecede katkıda bulunabileceğinden emin olamıyorsanız, yalnız değilsiniz. İlerlet’de çocuğunuzun yetenekleri, ilgi alanları ve tercihlerine göre ders seçme özgürlüğü sunuyor, onlar için alternatif, güvenilir ve hesaplı bir eğitim fırsatı oluşturuyoruz. 
İlerlet çocuklarınızın gelişimini yakından takip edebileceğiniz, eğitmenlerle sürekli olarak iletişim halinde olduğunuz ve geri bildirim aldığınız, size zaman ve vakit kazandırırken çocuğunuza da yeni bilgi ve beceriler edindirmeyi amaçlayan, alanında uzman eğitimcilerle canlı olarak çalışan, interaktif bir eğitim portalıdır.
İlerlet’de ebeveynlerin ve çocukların ihtiyaçlarına birlikte cevap verebilmek için uzman bir kadroyla çalışıyor, talep ve önerilerinizi dinliyoruz; çünkü her eğitimci gibi biz de “ilerlemenin” yolunun ilerletmekten geçtiğini biliyoruz.

Misyonumuz

İnsana değer katarak tam donanımlı bireyler yetiştirmek. 

Vizyonumuz

21. yy becerileri kazandıran en iyi online eğitim platformu olmak.

Değerlerimiz

Değerlerimiz İlerlet'i nasıl tasarladığımıza ve oluşturduğumuza rehberlik ediyor.

  • Açık ol: Ne yaptığımız ve neden yaptığımız konusunda öğrencilerimiz, ortaklarımız ve birbirimize karşı şeffafız.
  • Başkalarını güçlendir: Öğrencilerimize, ortaklarımıza ve birbirimize ellerinden gelenin en iyisi olmaları konusunda yardımcı olur, herkesi İlerlet topluluğuna davet ederiz.
  • Birlikte öğren: Başarılarımızı kutluyor ve başarısızlıklarımızdan ders çıkararak, öğrencilerimizin ve ortaklarımızın ihtiyaçlarını dinliyor ve ele alıyoruz.
  • Büyük düşün: Eğitimi dönüştürmeye ve öğrencilerimizin yaşamlarını, ortaklarımızın işlerini ve bu süreçte dünyayı değiştirmeye çalışıyoruz.
  • İyi eğlenceler: Çevrimiçi öğrenmeyi hem öğrencilerimiz hem de ortaklarımız için eğlenceli hale getiriyoruz ve bunu yaparken eğleniyoruz.